Bilety
presented by

WITAMY W STREFIE HOSPITALITY CLUB

Po raz pierwszy w historii Polska będzie gospodarzem Mistrzostw Europy w Piłce Ręcznej Mężczyzn. W dniach 15-31 stycznia w Gdańsku, Katowicach, Krakowie oraz we Wrocławiu 16 najlepszych drużyn Starego Kontynentu będzie rywalizowało o medale.

Już dzisiaj możesz zostać częścią tego wielkiego święta piłki ręcznej! Poczuj się gospodarzem Turnieju i zaproś swoich klientów i partnerów  do ekskluzywnych przestrzeni Hospitality Club. Mistrzostwa Men’s EHF Euro 2016 są najważniejszym wydarzeniem sportowym w roku 2016. Jeśli chcecie Państwo poczuć się wyjątkowo i przeżyć niezapomniane sportowe emocje na najwyższym poziomie serdecznie zapraszamy do stania się członkiem Hospitality Club już dziś!

Poniżej można znaleźć wszelkie dane na temat różnego rodzaju pakietów hotelowych. W celu uzyskania dodatkowych informacji oraz/lub aby dokonać rezerwacji proszę dzwonić +48 22 622 94 87 albo pisać hospitality.pl(at)lagardere-se(dot)com.